Joyetech Atopack Penguin 2000mAh Startset
Eerste e-sigaret?! Lees hier wat je allemaal nodig hebt!
Ben je van plan om je eerste e-sigaret aan te schaffen? Dan is het aan te raden om eerst onze Startersgids door te nemen voor je een keuze maakt! Hier vind je alle informatie om een goede keuze te maken voor een starterkit en een bijbehorende e-liquid.
Productgegevens
De Joyetech Atopack Penguin is een all in one Sub-ohm kit zowel voor de beginnende als gevorderde damper. De Joyetech Atopack is zeer compact en erg handig in gebruik. De Atopack Penguin is uitgerust met een interne 2000mAh batterij, de batterij is op eenvoudige wijze op te laden met de meegeleverde Micro USB kabel. De Joyetech Atopack Penguin levert een constant voltage van 3.8 Volt.
De Penguin coil zit in een keramische behuizing en kan aan de bovenzijde worden (bij)gevuld met e-liquid. Keramiek houdt geen smaak vast en geeft daardoor altijd de pure smaak van de e-liquid af.
De Joyetech Atopack Penguin is in verschillende kleuren verkrijgbaar en heeft een interne tankcapaciteit van 2.0ml. Het tankje is voorzien van het nieuwe JVIC systeem (Juice Vertical Injection coil). De Joyetech Atopack (JIVC) coils worden geleverd in 0.25ohm of 0.6ohm.
Specificatie
- Een all in one (AIO) starter kit
- 2ml. tankinhoud
- Nieuwe JIVC coils
- 2000mAh interne batterij capaciteit
- Intelligente batterij indicator
- Opladen via usb
- Beveiligd tegen kortsluiting, overladen en te lage weerstand
Inhoud set
- Joyetech Penguin (1x)
- Atopack Cartridge (1x)
- Atopack coil (JVIC1 0.6ohm) (1x)
- Atopack (JVIC2 0.25ohm) (1x)
- Micro usb kabel(1x)
- Reserve onderdelen (1x)
- Handleiding (engels) (1x)
Oude apparaat inleveren
Lever je oude apparaten gratis in bij een inleverpunt, bekijk hier de mogelijkheden
Productspecificaties
- SKU
- 412408
- EAN
- 6956916407683
- Type e-sigaret
- AIO Vape pen
- Gebruiker
- Beginnende/gevorderde damper
- Dampproductie
- Hoog
- Inhalatiemethode
- Mouth to Lung (MTL) / Direct Lung (DL)
- Batterij
- 2000 mAh (inbegrepen)
- Type batterij
- Accu
- Instelbaar vermogen
- Geen
- Tankinhoud
- 2 ML
- Vulmethode
- Top fill (schuifdop)
- Oplaadkabel
- Micro USB
- Tank aansluiting
- 510 Thread
- Type coil
- Single coil
- Geregistreerd en goedgekeurd voor Nederlandse markt
- Ja
- Coil
- 0.25 & 0.6 Ohm
more